Jiří Zajíc

Osobní web

Statistika

Počet zobrazení článků
141333

Připojeni

Právě přítomno: 16 hostů a žádný člen

Citát

Zlo

K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama.

Autor: Burke Edmund

Jiří Zajíc

Jiří ZajícIng. Jiří Zajíc, CSc.

Narodil jsem se 10.8.1952 ve Strakonicích. Do svých 15 let jsem žil v Miroticích u Písku. V letech 1967 - 1970 jsem absolvoval gymnasium, tehdy se to jmenovalo Střední všeobecně vzdělávací škola - II. SVVŠ v Plzni. Následovalo intermezzo - studium na Matematicko - fyzikální fakultě UK v Praze. S matfyzem jsme si nerozuměli. Následoval půlrok na vykládce uhlí v elektrárně plzeňské Škodovky. V letech 1972 - 1977 studium na Elektrotechnické fakultě ČVUT, obor radioelektronika. Po roční vojně jsem se vrátil na fakultu jako řádný aspirant (dnes se tomu říká doktorand).
V letech 1981 - 1993 jsem pracoval v Aero Vodochody, napřed n.p a pak a.s. v posicích konstruktér přípravků, vedoucí servisní a školicí technik, vedoucí letových zkoušek a ředitel pro kvalitu. V roce 1985 jsem obhájil titul kandidáta věd (CSc., obdoba dnešního Ph.D.).
V roce 1993 jsem z Aera odešel a začal působit v soukromém sektoru. Pracuji jako poradce, lektor a auditor v oblasti systémů managementu a zlepšování kvality. Zabývám se managementem kvality, bezpečnosti informací a environmentu. Působím také jako auditor při certifikaci a posuzuji evropské projekty v několika programech v gesci MPO. Zabývám se také programováním a webdesignem.

V Libčicích bydlíme od r. 1981.
Jsem ženatý a mám dva dospělé syny.
Zájmy: Občas se mění. Elektronika, pes Baryk, občas hra na kytaru. Čtení sestoupilo po žebříčku až dolů - oči už nejsou to, co zamlada. Novým koníčkem je střelba a zbraně.

Do práce zastupitelstva se mohu zapojit v oblastech vzdělávání a školství, (rozumné, neteroristické) ekologie a také v přípravě a ladění žádostí o projektové granty.

Co bych chtěl v Libčicích? Aby se tu dobře bydlelo, děti byly spokojené ve škole, ulice měly kvalitní asfaltový povrch. Aby tu měli živnostníci co nejlepší prostředí k podnikání. A taky aby na sebe lidé byli hodní. A hlavně, aby tu nebylo tolik zbabělé zákeřnosti.

Copyright © 2019. All Rights Reserved.