Jiří Zajíc

Osobní web

Statistika

Počet zobrazení článků
135083

Připojeni

Právě přítomno: 358 hostů a žádný člen

Citát

Peníze

Vysoká životní úroveň spočívá v tom, že vydáváme peníze, které ještě nemáme, za věci, které nepotřebujeme, abychom imponovali lidem, které nesnášíme.

ORSON WELLES

A co se nestalo

aneb nezávislost na pravdě

   Manželka ve svém článku stručně popsala, co se stalo v ulici Na Vrchách 8.9.2011. Příběh má ovšem pokračování. Protistranu pro jistotu nazvu Bonnie & Clyde.

    Další částí je to, že jsem nepravomocně odsouzen kvůli tomu, co druhý den po konfliktu udala ve svém trestním oznámení přítelkyně útočníka. Podle ní jsem jejího druha bezdůvodně napadl při rozhovoru na ulici, údajně jsem na něj mířil zbraní a vykřikoval, že ho zastřelím. Zajímavé je, že Bonnie popsala konflikt zcela jinak než později vyslýchaný Clyde a z místa, odkud údajně vše pozorovala, není vidět na místo, kde uvádí Clyde, že konflikt vyvrcholil a skončil. Ona sama uvádí jiné místo incidentu, než uvádějí tři jeho skuteční účastníci.

   V čase konfliktu byla Bonnie viděna důvěryhodným svědkem v Praze při prodávání kosmetiky.

   Podle soudu mají pravdu jak Bonnie, tak Clyde, přestože se rozcházejí v udání času, místa i průběhu konfliktu, Zajíc a Zajícová lžou. Lže i svědek, který Bonnie viděl. Všechny návrhy obhajoby na doplnění dokazování byly zamítnuty.

Copyright © 2019. All Rights Reserved.