Jiří Zajíc

Osobní web

Statistika

Počet zobrazení článků
139100

Připojeni

Právě přítomno: 21 hostů a žádný člen

Citát

Jakub 5,12

Jakub 5,12

Přede všemi pak věcmi, bratří moji, nepřísahejte, ani skrze nebe, ani skrze zemi, ani kteroukoli jinou přísahou, ale buď řeč vaše: Jistě, jistě, nikoli, nikoli, abyste neupadli v odsouzení.

Blokování sledovacích funkcí Windows 10

Disable Win Tracking

Windows 10 jsou vybaveny

masivním systémem sledování uživatele. Ten dokonce kazí výkonnost systému a jeho stabilitu. Náprava není tak složitá, zvládne ji každý, kdo umí na počítači uložit stažený soubor, rozzipovat jej a spustit program.

Hr na to:

Za stránky https://github.com/10se1ucgo/DisableWinTracking/releases/ stáhněte soubor dwt-3.1.2-cp27-win_x86.zip . Uložte jej v libovolném adresáři a ze zipu extrahujte soubor DisableWinTracking.exe . To uděláte tak, že na stažený soubor kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte Extrahovat, pak určíte, kam se rozzipuje. Na extrahovaný soubor klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Spustit jako správce, měla by to být první položka. Ve sloupci voleb zaškrkejte všechno, kromě "Disable even more tracking domains". Zaškrtnutí by vám znemožnilo používat některé služby, např. Skype. Program vypíše, co všechno udělal, mělo by být hotovo. Je třeba to udělat znovu po každé aktualisaci widlí.

Copyright © 2019. All Rights Reserved.